SMMM SGK Teşvik Hesaplama Programı

MALİ MÜŞAVİRLER İÇİN

SGK TEŞVİK HESAPLAMA PROGRAMI

Mükelleflerinizin SGK teşvikleri dakikalar içerisinde hazır !
Artık eksik hesaplamak yok !
Zaman kaybetmek yok !

2 Adımda İş Bitir !

1. Teşvik Hesapla : SGK’ya bildirgeleri yükledikten sonra teşvik hesaplamayı çalıştırın. Bir kaç dakika içerisinde SGK teşvik hesaplamanız yapılmış olacak.

2. Bildirge Yükle : SGK teşvik hesaplamanızı yaptıktan sonra yeni bildirgeyi SGK’ya yükleyin. İsterseniz xml dosyanızı bilgisayarınıza indirin. Artık onaylayabilirsiniz.

Eksiksiz Hesaplayın

Artık eksik hesapladık mı? Gözden kaçan çalışan var mı? Ortalaması tutuyor mu? Teşvik süresi bitti mi? Bunların hiçbirini düşünmenize gerek yok. SGK teşvik hesaplama programı sizi bu sıkıntılardan kurtarır. Mükelleflerinizin SGK teşviklerini eksiksiz ve tam olarak hesaplayın. Mutlu muhasebeciler olun…

Zamandan Kazanın

SGK teşviklerini hesaplamak için hangi çalışanın hangi teşviğe girdiğini tespit etmek, ortalamalarını ve teşvik süresini takip etmek, üstelik avantajlı teşvikleri de gözden kaçırmak… Bunlardan için harcadığınız mesai ne kadar fazla. Sizce bu mesainin maliyeti daha mı ucuz?

Sgk teşvik hesaplama

SGK teşviklerini hesaplamak sizin için problemse, SMMM Teşvik çözüm için burada

Muhasebecilerin en büyük sıkıntılarından biri SGK teşviklerinin hesaplanmasıdır. Mükellef bu işin sorumluluğunun muhasebecisinde olduğunu düşünür. Bildirimlerin yüklenmesini ve onaylanmasını muhasebe yapabilir, ama SGK teşviklerinin hesaplanması bir muhasebe işi değildir. Bu yüzden muhasebeciler sgk teşviklerinin hesaplanma konusu hep bir problem olmuştur. SMMM Teşvik siz muhasebecileri bu problemden kurtarıyor.

İşte teşvik hesaplama programının bazı özellikleri;

  • Sınırsız işyeri ekleme
  • Tüm işyerlerini gruplandırarak bir panelde yönetme
  • Eksik sgk teşviklerini hesaplama
  • Teşvikleri direk SGK’ya yükleme
  • Teşvikli personel raporu
  • Potansiyel teşvik sorgulama
  • Borç görüntüleme
  • Emanet hesabı görüntüleme
  • Geriye dönük teşvik ön başvurusu yapma ve sorgulama
  • Geçmiş dönem bildirgeleri yükleme, onaylama ve görüntüleme
SGK Teşvik hesaplama listesi

SGK TEŞVİK HESAPLAMASI

6111 genç ve kadın istihdamı

17103 ve 27103 ilave istihdam

6645 iş başı eğitim teşvik hesaplaması

46486 – 56486 – 66486 bölgesel teşvik otomatik tespiti

687/1687 işveren teşviği (Geriye dönük)

EKSİKSİZ

KOLAY

HIZLI

Güncelleme : Kanun değişiklikleri ve yeni özelliklerle her zaman güncel

SMMM Teşvik programını kullanan mutlu muhasebeciler yeni çıkan kanunları, düzenlemeleri, program geliştirmesini dert etmezler. Onlar her daim güncel ve hazır bir sistemin konforunu yaşarlar.

SGK teşviklerinin değişmesi, kaldırılması veya yeni bir sgk teşvik kanunun yürürlüğe girmesi ile sgk teşvik programımız cari ay içerisinde güncellenir. Siz bunları düşünmezsiniz.

SGK Teşvik Programı Güncelleme
SGK Teşvik hesaplama mobil

Ofisde değil misiniz? Problem değil.
Cepten SGK teşviklerinizi yapın.

Biliyoruz muhasebe işi hiç kolay değil. Belli bir dönem ve zaman içerisinde tüm mükelleflerinizin muhasebesel işlemlerini yapmak zorundasınız. Kısıtlı zamanda bu kadar işle uğraşırken hiç olmazsa SGK teşvikleri ile vakit kaybetmeyin. Mükelleflerinizin arasında mekik dokurken arada SGK işlemlerinizi de halledin. Otobüste, mükellefte, vergi dairesinde, nerede olursanız olun cepten SGK teşvik hesaplamasını cepten yapın, SGK’ya yükleyin. Şimdi bir hesap oluşturun, hiç olmazsa işinizi bir miktar kolaylaştıralım.

Maksimum Teşvik

SGK teşvik yazılımı kanunlar çerçevesinde birçok kriteri göz önüne alarak size en kazançlı teşvik hesaplaması yapar. Geriye dönük tüm geçmiş dönem teşviklerinizi hesaplar.

Hatasız Hesaplama

SGK Teşvik hesaplamalarınız en avantajlı ve en doğru şekilde yapılır. Mükelleflerinizi hatalı bildirime düşürürüm diye korkmayın.

Zamandan Kazanın

SGK Teşvik hesaplamalarınız için değişen kanunlara uygun sigortalı çalışanların hesabını yapmak, hem cari teşviklerin takibini yapmak zor ve zaman alan bir iştir. SGK Teşvik hesaplama yazılımı ile bu işlemi dakikalar içinde hatasız yaparsınız.

Tüm İşyerleriniz Tek Panelde

İş yerinize ait tüm sicilleri tek panelden yönetin. Mükellef bazında veya mükellef sorumlusu bazında gruplayın.

Her Zaman Güncel

Yeni çıkan SGK teşvik kanunları ve güncellemeleri çok hızlı bir şekilde yapılır. SGK teşvik yazılımı yeni geliştirmeleri ile de her zaman hizmetinizdedir.

Raporlar

Size en faydalı raporlar ve gösterge panoları ile nasıl performans gösterdiğini anında öğrenin.

Bulutta Çalış

Bulutta çalışın, her an her yerde. SGK teşvik hesaplama işlemlerinizi dakikalar içerisinde bilgisayarınızda, mobil cihazınızda veya tabletinizde herhangi bir yerde kolayca yapın.

Veri Güvenliği

Sistemimizdeki tüm veri transfer işlemleri 256 bit SSL şifrelemesi ile yapılır. Merak etmeyin bu verilerinizin güvende olmasını sağlar.

Sınırsız Destek

Yardıma ihtiyacınız olursa, pazartesi – cuma 09.00 –  18.00 saatleri arasında sınırsız destek ile yanınızdayız.

SGK Teşvik Mutlu Muhasebeciler

” SGK teşviklerinin hesaplanması hep bir sorun olmuştu. SGK hesaplamaları hem çok vaktimizi alıyordu hem de birçok teşviği gözden kaçırıyorduk. Mükelleflerimizin teşviklerini artık eksiksiz hesaplıyoruz. Sgk teşvik programını kullanmaya başladıktan sonra artık bizim için bir sorun olmaktan çıktı. “

Yunus H. (SMMM)

Deneyim : 15+ yıl
İşyeri : 50+
Personel : 800+

Mutlu Muhasebeciler

Biliyoruz muhasebe işi hiç kolay değil. Belli bir dönem ve zaman içerisinde tüm mükelleflerinizin muhasebesel işlemlerini yapmak zorundasınız. Kısıtlı zamanda bu kadar işle uğraşırken hiç olmazsa SGK teşvikleri ile vakit kaybetmeyin. Mükelleflerinizin arasında mekik dokurken arada SGK işlemlerinizi de halledin. Otobüste, mükellefte, vergi dairesinde, nerede olursanız olun cepten SGK teşvik hesaplamasını cepten yapın, SGK’ya yükleyin. Şimdi bir hesap oluşturun, hiç olmazsa işinizi bir miktar kolaylaştıralım.

Mutlu Muhasebecilere Katılın !

Siz de mutlu muhasebeciler arasına katılmak için bir hesap oluşturun. Size daha fazla nasıl yardımcı olacağımızı görmeniz ve ilk denemeniz için sizi arayalım.

BİZE ULAŞIN

Lütfen bize yazın. Size en kısa zamanda cevap vereceğiz.

Gönderiliyor
Mogem Elektronik Ticaret ve Mağazacılık Hizmetleri Limited Şirketi 2007-2021

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?