SMMM TEŞVİK HAKKINDA

Üretici ve hizmet veren firmalarımızın, insan kaynakları ve mali müşavirlerimizin
aylık 31.000+ işyerinin teşviklerinin hesapladığı bir sistemin sizlere değer katacağından emin olabilirsiniz.

SMMM TEŞVİK HAKKINDA

SGK teşviklerinin artması ile birlikte manuel hesaplamanın ve teşviklerin takibi de zorlaştı. Bu ihtiyacı karşılamak için yapılan SMMM Teşvik ilk geliştirilen yazılımlardan biridir. Geçen zaman içerisinde yeni çıkan SGK teşvikleri olsun, teşvik hesaplama dışında ihtiyaç olan diğer araçlar olsun devamlı geliştirildi.

MÜŞTERİ MUTLULUĞU
SMMM TEŞVİK’TE BİR STANDARTTIR

SMMM Teşvik ile çalışmaktan mutluluk duyacağınız aşkla işimizi yapmak dışında çok sebebiniz var

Mali müşavirlerin SGK teşvik hesaplama programı ile kendi bünyelerinde mükelleflerinin SGK teşviklerini kolaylıkla yapmalarını sağlıyoruz.  Bunu; uygun maliyetle, uygulaması hızlı ve son kullanıcı için tasarlanmış bir hizmet olarak yazılım oluşturmaya ve sunmaya yönelik yeni bir yaklaşım benimseyerek yapıyoruz. Diğer yazılımların aksine, SMMM Teşvik mali müşavirlerin  hayatlarını kolaylaştıran, zamandan kazandıran araçlar geliştirerek, müşterilerinin mutlu olmasını hedefler.

SGK Teşvik Hesaplama İşlem Hacmi

SGK TEŞVİK AYLIK İŞLEM HACMİ

SGK teşvik hesaplama programı ile her ay ortalama 850.000+ çalışan, 31.000+ işyeri ve 350.000.000+ TL’den fazla işlem yapılır. Aylık işlem hacmi rakamları güvenli işlem yapıldığının en önemli göstergesidir.

31B+

İŞYERİ

850B+

ÇALIŞAN

350M+

TEŞVİK

BİZE ULAŞIN

Lütfen bize yazın. Size en kısa zamanda cevap vereceğiz.

Gönderiliyor
SMMM TEŞVİK 2024

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?