SGK TEŞVİK HESAPLAMA RAPORLARI

SGK teşvik hesaplama raporları, teşvik sonuçlarını ve verilerinizi analiz etmek için işlerinizi kolaylaştırır.
Mükelleflerinizin verilere dayalı kararlar almasını sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz Dene

Mükelleflerinizin verilere dayalı kararlar almasını sağlayın

Daha fazla deneyim oluşturmak için SGK verilerinizden yararlanarak SGK teşvik hesaplama raporları alın. Mükellefleriniz için özel olarak hazırlanmış raporlar, dönemsel ve şirket bazlı raporlar oluşturun. Teşvik raporu dışında borç, emanet, müfredat kartı, teşvikli personel listesi gibi SGK araçlarına dayalı raporları da SGK teşvik hesaplama programından alın.

SGK Teşvik Hesaplama Raporları

Hesaplanmış SGK teşviklerini tüm zamanlı görün ve raporu indirin.

Mükellefinizin SGK teşvik hesaplamasını yaptıktan sonra tüm dönemlerde bildirilen teşvik, hesaplanan teşvik ve fark teşvik olarak raporlar alabilirsiniz. Bu raporu excel olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Raporu silseniz dahi, SGK teşvik hesaplamayı çalıştırdığınızda son duruma göre SGK’dan verilerinizi alarak size yeni teşvik raporu hazırlar.

Mükelleflerinizin teşvik hesaplamasını yapın ve SGK teşvik hesaplama raporu alın.

SGK teşvik hesaplama programı kullanmış olduğunuz herhangi bir SGK teşvik hesaplama yöntemi ile cari ay SGK teşvik raporunu oluşturur. Cari ay teşvik raporunuzda mükelleflerinizin SGK teşviklerini personel bazlı size raporlar. Raporda SGK teşvik kanun maddelerine göre bir özet, olması gereken teşvik kanunlarına göre personel listesi, bildirilen teşvik listesine göre değiştirilmesi gereken personelleri ayrıca veren listeyi içerir.

SGK Teşvik Hesaplama Personel Listesi
SGK Teşvik Dönemsel Raporu

Firma ve firma grubu bazında dönemler arası SGK teşvik raporu alın.

Dönemler arası bildirilen teşvik, hesaplanan teşvik ve fark teşvik olarak firma ve firma grubu bazında raporlar alabilirsiniz. Bu raporu excel olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Grup firmaların SGK teşvik raporunu tek liste olarak alın.

Grup firmaları olan mükelleflerinizin cari ay SGK teşviklerini tek liste olarak raporlayabilmenizi sağlar. Tek listede firma başlığı altında hesaplanan teşvik kanunlarına göre personel listesini alabilirsiniz. Grup firmalarda ayrı ayrı teşvik raporu almak yerine tek raporda mükellefinize SGK teşvik raporunu verebilirsiniz.

SGK Teşvik Grup Listesi
SGK Teşvikli Personel Listesi

Mükellerinizdeki teşvikli personelleri takip edin.

Mükelleflerinizin teşvikli personellerini takip edin. Hangi personeller hangi teşviklerden faydalanabiliyor, SGK teşviklerinden faydalanabilmesi için çalışan ortalamasını ve teşvik bitiş tarihini görün.

Mükelleflerin aylık işe giriş çıkış raporunu ve bildirgelerini alın.

SGK yönetim sistemi sadece SGK teşvik hesaplama programı değil, SGK ile ilgili birçok işlemi tek panelden yönetebildiğiniz mükellef bir programdır. Mükelleflerin aylık işe giren ve çıkan personellerin listesini alabilirsiniz. Dilerseniz personelin işe giriş veya işten çıkış bildirgesini pdf olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

SGK Teşvik Aylık İşe Giriş Çıkış
SGK Teşvik Raporları

Tek panelden mükelleflerin SGK raporlarını alın.

Mükelleflerinizin SGK’dan aldığınız bir çok verinin raporunu SGK yönetim sisteminden alabilirsiniz. Borç raporu, emanet raporu, geçmiş dönem bildirge raporu, tahakkuk raporu tek sistemden alın.

BİZE ULAŞIN

Lütfen bize yazın. Size en kısa zamanda cevap vereceğiz.

Gönderiliyor
SMMM TEŞVİK 2024

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?