SGK TEŞVİK PROGRAM ENTEGRASYONU

SGK teşvik program entegrasyonu kullandığınız muhasebe programından verileri alarak
teşvik hesaplama yapar ve değişiklikleri tekrar programınıza gönderir.

Ücretsiz Dene

Muhasebe Programınıza Entegre Edin. Zamandan Kazanın, Kişisel Hatalardan Kurtulun

SGK teşvik programı ile teşvik hesaplama yapıldıktan sonra SGK’ya bildirgeler direk yüklenebiliyordu. MuhSGK ile birlikte teşvik hesaplaması yapılmış bildirge yükleme kaldırıldı. Bu daha fazla zaman kaybına sebep olduğu gibi kişisel hatalara da imkan verdi.

SGK teşvik entegrasyonu ile kullandığınız muhasebe programınıza entegre edin. Zamandan kazanın, hataları ortadan kaldırın.

SGK Teşvik Programı Entegrasyonu

SGK teşvik program entegrasyonu ile zamandan kazanın.

Luca, Zirve, Orca, Mikro, Logo, Eta gibi muhasebe programlarına entegre ederek tüm mükelleflerinizin SGK teşvik hesaplama işlemlerini dosya oluşturmadan kolaylıkla yapın. SGK teşvik hesaplama işlemi bittikten sonra gerçekleşen değişiklikleri tekrar muhasebe programınıza gönderin. İşlerinizi kolaylaştırın, zamandan kazanın ve hataları engelleyin.

SGK teşvik entegrasyonu için muhasebe kullanıcı tanımlarınızı yapın.

Luca, Zirve, Orca, Mikro, Logo, Eta gibi muhasebe programlarının bazısı web tabanlı çalışır, bazı da masa üstü uygulama şeklinde çalışır. Web tabanlı çalışan programların entegrasyonu için, programın yetkili kullanıcı şifrelerini tanımlamanız yeterlidir. Masa üstü uygulama programlarında durum biraz farklıdır. Programınızın SQL veritabanına ulaşabilecek bir yapı olması lazım. Sabit IP ve SQL entegrasyonu yapıldıktan sonra SGK teşvik çalışması yapabilirsiniz.

SGK Teşvik Program Entegrasyonu
SGK teşvik Program Entegrasyonu

SGK teşvik programındaki işyerleri ile muhasebe programınızdaki işyerleri eşleşir.

SGK teşvik entegrasyonunu yaptığınızda muhasebe programınızda aktif kayıtlı işyerlerini alır ve SGK teşvik programında tanımlı işyerleri ile eşleştirir. Bir kez entegrasyon yapmanız yeterlidir. Daha sonra muhasebe programına eklenen bir işyeri olursa işyerlerini güncellemeniz gerekir. Eğer SGK teşvik programına tanımladığınız işyeri ise ve muhasebe programınızdan alınan işyerlerinden biri ise herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

SGK teşvik program entegrasyonu ile kolayca yapın.

Cari ay SGK teşvik hesaplama için kullanmış olduğunuz muhasebe programında mükelleflerinizin bordronuzu hazırlayın. Daha sonra SGK teşvik programından teşvik hesaplama cari ay adımından entegrasyon sağladığınız muhasebe programını seçin ve teşvik hesaplamayı çalıştırın. Teşvik hesaplama sonucunda oluşan raporu daha sonra yine kullanmış olduğunuz muhasebe programına gönderin. Değişiklik olan personellerin kartında teşvik kanun maddelerini güncellemiş olacaksınız. Çok kolay, çok hızlı ve hatasız…

SGK Teşvik Program Entegrasyonu

BİZE ULAŞIN

Lütfen bize yazın. Size en kısa zamanda cevap vereceğiz.

Gönderiliyor
SMMM TEŞVİK 2024

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?