SGK TEŞVİK HESAPLAMA YAZILIMI

İşler bu kadar kolay mı?
Tüm mükelleflerinizin SGK teşvik hesaplama yazılımı ile işlemlerini yapmanız gerçekten çok kolay.

Ücretsiz Dene

Akıllı Algoritma İle En Kazançlı SGK Teşvik Hesaplama Yapar

Tüm mükelleflerin sgk teşviklerini yaparken hangi çalışanın hangi teşviklere girdiğini tespit etmek, ortalamalarını ve teşvik süresini takip etmek, üstelik avantajlı teşvikleri de gözden kaçırmamak…
Sizce mümkün mü?

Bir kaç dakikada çok kolay bir şekilde SGK teşvik hesaplama yaptığınızı düşünün.
Üstelik akıllı algoritma sayesinde ne fazla sgk teşviklerini çok kolay ve çok hızlı yaptığınızı…

Güncel SGK Teşvik Kanunları Hesaplanır

Tüm SGK teşvik kanunları hesaplanır ve yeni çıkan tüm teşvikler cari ay içerisinde devreye alınır.

Daha fazla bilgi edinin »

SGK Teşvik Kanun Maddeleri
SGK Teşvik İşyeri Tanımlama

Mükelleflerinizin tüm sicillerini tanımlayın.

Mükelleflerinize ait tüm sicilleri sisteme bir kez tanımlayın. E-Bildirge şifrelerinizi girdiğiniz an sistem SGK’ya bağlanır ve işyeri bilgileri otomatik gelir. Bunun dışında personel tanımlama gibi herhangi bir veri girişine gerek yoktur. Her şey otomatik, her şey çok kolay…

Tüm zamanların sgk teşviklerini hesaplayın.

Mükelleflerinizin işyerlerinin geriye dönük tüm sgk teşviklerini hesaplayabilirsiniz. Dilerseniz tüm dönemleri hesaplayabilir, dilerseniz son altı ay veya cari ay hesaplayabilirsiniz.

Geriye dönük sgk teşvikleri artık alınamıyor olsa da, karşılaştırma yapmak istediğinizde ya da sgk teşvik kayıplarını tespit etmek istediğinizde sgk teşvik hesaplamayı çalıştırmanız yeterli.

SGK Teşvik Hesaplama
SGK teşvik Hesaplama Yöntemleri

SGK teşvik hesaplama için kendinize uygun olan bir yöntem seçin.

Mükelleflerinizin işyerlerinin SGK teşvik hesaplaması yapmanız için bir çok yöntem var. Kendinize en uygun SGK teşvik hesaplama yöntemi belirleyin ve bir kaç dakika içinde sonuç alın.

  1. Otomatik Teşvik Hesaplama : Bu yöntem bildirge yüklemeden SGK teşvik hesaplamanızı yapmanızı sağlar. Bu yöntemin çalışma mantığı bir önceki verilerle, cari ay içerisinde giriş çıkışları hesaba katarak SGK teşvik hesaplama yapar. Bu SGK teşvik hesaplama yönteminin kritik ortalamada bulunan mükelleflerin işyerlerinde eksik faydalanma olabileceğini unutmamalı. Cari ayda çalışma günü, kazanç ve yeni işe giren personelin maaş bilgisi olmaması hesaplamanın algoritmasını etkileyecektir.
  2. XML/TXT/XLS Dosya Yükleme : Bu yöntemle muhasebe programınızdan oluşturduğunuz mükelleflere ait aylık prim hizmet belgelerini, XML, TXT veya excel dosyası yükleyerek yapabilirsiniz. MuhSGK’ya göndermeden önce dosyanızı yükleyerek SGK teşvik hesaplama yapabilirsiniz. Cari ay verileri tam olduğundan SGK teşvik hesaplama sonucu eksiksiz bir şekilde hesaplanır.
  3. Muhtasar Onay Bekleyen Belgelerden Teşvik Hesaplama : Bu yöntem de sık kullanılır. Mükelleflerinizin aylık prim hizmet belgelerini kullandığınız muhasebe programı ile MuhSGK’ya yüklemeniz yeterlidir. Hangi SGK teşvik kanun maddesi ile yüklediğiniz bir önemi yoktur. Sistem SGK’ya bağlanarak teşvik hesaplama yapar. SGK teşvik hesaplama yapıldıktan sonra yüklediğiniz dosyayı MuhSGK’ya tekrar göndermeli ve daha sonra onaylamalısınız. Süreci mükellefle birlikte yönetiyorsanız uygun bir yöntemdir.
  4. Muhasebe Programlarından Veri Alarak Teşvik Hesaplama : Bu yöntem kullanmış olduğunuz Luca, Zirve, Orca, Mikro, Logo, ETA gibi muhasebe programlarından verileri çekerek SGK teşvik hesaplama yapar. Bir kez entegrasyon ayarlarını yapmanız yeterlidir. Bordronuz hazır olduğunda kullanmış olduğunuz programı seçerek SGK teşvik hesaplama yapabilirsiniz. Entegrasyon sayesinde işlemler çok kolay yapılır ve kişisel hataları da engelleyebilirsiniz.

Entegrasyonlar hakkında daha fazla bilgi edinin »

SGK teşvik hesaplama bir kaç dakikada size sonuçları verir.

SGK teşvik hesaplama işlemlerini yaptıktan sonra bir kaç dakikada sonuçları alırsınız. Hangi teşvik hesaplama yöntemini kullanırsanız kullanın çok kolay bir şekilde sonuç alırsınız. Muhasebe programınıza entegrasyon yaptıysanız, değişiklikleri direk programınıza gönderin. İşler bu kadar kolay!

SGK Teşvik Hesaplama Sonucu

BİZE ULAŞIN

Lütfen bize yazın. Size en kısa zamanda cevap vereceğiz.

Gönderiliyor
SMMM TEŞVİK 2024

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?