SGK TEŞVİK VERİ GÜVENLİĞİ

SGK teşvik programı, her işletmenin tüm alanlarda gizlilik, güvenlik ve veri korumasına sahip olmasını sağlar. 19.000’den fazla işyeri, SGK teşvik VERİ güvenliği konusunda bizlere güveniyor.

Ücretsiz Dene

Mükelleflerinizin Tüm Verileri Gizlilik, Güvenlik ve Veri Korumasına Sahip Bir Sistemdedir

Her türlü riske karşı sunucu güvenliği olan Türkiye’deki datacenter alt yapısında bulunan sunucularımızda donanım ve yazılım güvenlikleri sağlanmıştır. SGK teşvik programı tüm verileri SGK’da bulunan verilerle oluşturur. Verilerinizi istediğiniz zaman silebilir, istediğiniz zaman tekrar veri oluşturabilirsiniz. Her şeye rağmen devamlılığın kesintiye uğramaması için düzenli yedekleme alınmaktadır.

SGK Teşvik Veri Güvenliği

256 Bit SSL sertifikasıyla SGK teşvik programına güvenli erişim sağlayın.

SSL (Secure Sockets Layer) sertifikaları, site adreslerinin doğruluğunu kontrol eder ve iki nokta arasındaki veri iletişimini şifreli kanal üzerinden yaparak güvenli bir şekilde iletilmesini sağlar. SGK teşvik programında işlem yaptığınızda bu şifreli kanal üzerinden güven ile yapmış olursunuz.

SSL sertifikasında şu bilgiler yer alır:
Sertifika sahibinin adı
Sertifikanın seri numarası ve sona erme tarihi
Sertifika sahibinin açık anahtarının kopyası
Sertifikayı düzenleyen kuruluşun dijital imzası

Kişisel verilerin korunması ve işlenmesi yasal çerçeveler içerisinde uygulanır.

Kişisel verilerin korunması kanunu çerçevesinde SGK teşvik programının çalıştığı tüm sunucular Türkiye içerisinde hizmet veren datacenter bünyesindedir. Sunucuya ve yazılıma sızma testleri bağımsız firmaya yaptırılmıştır ve düzenli olarak kontrol edilmektedir. Kişisel verilerin korunması  ve işlenmesi politikalarımızı inceleyebilirsiniz.

SGK Teşvik Veri Güvenliği
SGK Teşvik Veri Güvenliği

SGK teşvik programındaki tüm verilerinizi istediğiniz zaman silebilir ve tekrar oluşturabilirsiniz.

SGK teşvik programında esasen herhangi bir veri girişi yapılmamaktadır. Tüm verileriniz SGK e-bildirge şifrelerinizle SGK’dan almaktadır. Bu verilerin bir kısmı teşvik hesaplamak için alınır, bir kısmı ise sorgulama esnasında veri çekilir ama kaydedilmez. İşyeri bilgileri sayfasında dilediğiniz zaman e-bildirge şifresi ve SGK teşvik raporlarını tamamen silebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

Lütfen bize yazın. Size en kısa zamanda cevap vereceğiz.

Gönderiliyor
SMMM TEŞVİK 2024

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?