SGK VİZİTE SİSTEMİ

SGK vizite sistemi mükelleflerinizin tüm sicilleri için SGK’dan tek tek girip takip ve işlem yapmanıza gerek bırakmadan personellere ait iş görmezlik rapor işlemlerini tek panelden yapmanızı sağlar.

Ücretsiz Dene

Personellerin İstirahatli Olduğu Sürelerde Çalışmadıklarının SGK’ya Bildirilmesi

İstirahat raporları, personelin hastalanması, kaza geçirmesi veya başka bir sağlık sorunu nedeni ile şirket doktoru, aile hekimi veya hastane hekimleri tarafından yazılan iş görmezlik raporlarıdır. Rapor sürelerine ilişkin yasal bildirimin raporu veren kurum tarafından SGK vizite giriş sistemine işlenmesi gerekmektedir. Personelin istirahat süresinde çalışmadıklarına dair bildirimlerin, istirahat süresinin bittiği tarihi içine alan ilgili ayın içerisinde onaylanması gerekmektedir. SGK’ya bildirilmemesi halinde idari para cezası kesilmektedir. SGK vizite zamanında gerçekleştirilmeyen bildirimler sebebiyle para cezaları ile karşılaşmamak için takip edilmesini ve onaylama işlemlerinizi yapmanızı sağlayan sistemdir.

SGK vizite sistemi ile çalışanlara ait iş göremezlik rapor bilgilerinin temin edilmesi ve rapora ilişkin çalışılmadığına dair bildirim işleminin yapılması işlemlerini mükelleflerinizin tüm işyerleri için tek panelden yapabilirsiniz. Bildirilmemiş raporları takip edebilir, alınan raporun iş kazası olarak mı hastalık olarak mı kayıtlara geçtiğini görebilirsiniz.

SGK Teşvik Programı Araçları

SGK vizite ile personelin çalışılmadığına dair bildirim girişlerini yapın.

SGK vizite sistemi mükelleflerin tüm sicillerini için SGK’dan tek tek girip takip ve işlem yapmanıza gerek bırakmadan personellere ait iş görmezlik rapor işlemlerini tek panelden yapmanızı sağlar. Personellerinize ait sağlık raporu ve iş kazası ve meslek hastalıkları vizite taraması yaparak onaylanmış ve arşiv raporlarınıza ulaşabilir ya da onaylanmamış raporlarınızı onaylayabilirsiniz.

Tüm mükellefleriniz için SGK vizite raporları

SGK vizite sistemi ile mükelleflerinizin hastalık, analık, iş kazası, meslek hastalığı raporlarını alabilirsiniz. Arşiv, onaylanmış, onaylanmamış tüm raporları takip edebilirsiniz.

SGK Vizite Sistemi

BİZE ULAŞIN

Lütfen bize yazın. Size en kısa zamanda cevap vereceğiz.

Gönderiliyor
SMMM TEŞVİK 2024

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?